XIII. kerületi Diáksport Kupa – Kispályás labdarúgó kupa – IV. korcsoport fiú

Kispályás labdarúgó kupa – IV. korcsoport fiú – 2024. március 4. – Újpalotai úti Sporttelep

A meteorológiai tavasz kezdetével megkezdődtek a XIII. kerületi Diákolimpia Kispályás labdarúgó Kupa tavaszi fordulói. A IV. korcsoportosok márciusi versenyén 9 iskola jelent meg az Újpalotai úti Sporttelepen.

A bajnokság végeredményét a megszokott módon az őszi és a tavaszi helyezések együttesen döntötték el. Ezek alapján nagyon szoros verseny alakult ki, hiszen 3 iskola is azonos helyezésszámmal zárt a két fordulót követően. Ilyen esetben a helyezések eldöntését a szerzett pontok határozzák meg. E tekintetben végül az első helyen a Pannónia iskola csapata végzett (7 ponttal), akiket a dobogón a Gárdonyi iskola (6 ponttal) és a Németh László Gimnázium (4 ponttal) követett.