XIII. kerületi Diákolimpia Kispályás Labdarúgó Kupa - tavasz - I. korcsoport

Április 1-jén, hétfőn ismét megtelt az Újpalotai úti Sporttelep lelkes és elszánt iskolás csapatokkal. A XIII. kerületi Diákolimpia Kispályás Labdarúgó Kupa tavaszi fordulóját most az I. korcsoportosoknak rendezték meg, ahol kilenc csapat képviseltette magát.

Végre igazi tavaszi időnek örülhettek a versenyre kilátogatók, és a verőfényes napsütés igazán kedvezett a legkisebb korosztálynak.

A tavaszi fordulóban a csoportmeccseket követően a csoportok első helyezettjei szintén körmérkőzéssel döntötték el a forduló 1-3. helyét. A csoport másodikak a 4-6., míg a csoportok harmadik helyezettjei a 7-9. helyért küzdöttek.

A győztes végül – ősszel és tavasszal is az első helyen végző – Pannónia Általános Iskola lett. A második helyen a Hegedüs iskola „A” csapata, a harmadik helyen pedig a Számítástechnikai Általános Iskola csapata végzett.

Gratulálunk minden résztvevőnek, és sok sikert kívánunk a budapesti fordulóra!