XIII. kerületi Diákolimpia - Kispályás labdarúgó Kupa - IV. korcsoport

Március 7-én megkezdődtek a XIII. kerületi Diákolimpia Kispályás labdarúgó Kupa tavaszi fordulói. A IV. korcsoportosok versenyén 6 iskola jelent meg az Újpalotai úti Sporttelepen, így mindenki játszhatott mindenkivel az őszi körmérkőzésekhez hasonlóan.

A bajnokság végeredményét a megszokott módon az őszi és a tavaszi helyezések együttesen döntötték el. Ezek alapján a Hegedüs és a Pannónia 4, a Németh L. Gimnázium és a Csata 7, míg az Eötvös és az Ady 10 helyezési számot ért el. Az egyenlőség miatt végül a fordulókban elért több szerzett pont döntött, melyek alapján végül 22 ponttal a Hegedüs Géza Általános Iskola végzett az első helyen. Második lett 18 ponttal a Pannónia Általános Iskola, végül a harmadik helyet 12 ponttal a Németh L. Gimnázium szerezte meg.