Játékos sportverseny – I-II. korcsoport vegyes

Játékos sportverseny – I-II. korcsoport vegyes – 2024. január 24. – Angyalföldi Sportközpont

6 iskola részvételével került megrendezésre a XIII. kerületi Diáksport Kupa Játékos sportversenye. Az I-II. korcsoportosokból álló csapatoknak 6 feladatot kellett leküzdeniük, melyek közt szerepelt labdavezetés, tollasütővel való ügyeskedés, kötélhajtás, pókjárás labdával, vagy éppen „krumpli-ültetés” J. A végeredmény a versenyszámok összesített időeredményéből alakult ki, így az a csapat lett a győztes, aki összességében a leggyorsabban teljesítette az akadályokat.

A feladatokat minden csapat lelkesen, a gyerekek egymást biztatva és bátorítva, minden erejüket és ügyességüket beleadva teljesítették, és a jó hangulatú, izgalmas versenyen volt, hogy egy-egy feladatnál csupán néhány másodperc döntött.