Toggle navigation
Hírek
Információ
Telephelyeink
Érdekességek
Barangoló
Fitt percek
Olimpiatörténet
Pattanj bringára
Diáksport
Nyugdíjas torna
Kapcsolat
Archívum
programnaptár
/
állandó programok
2024. március
1
2
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Bowling verseny
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – darts verseny
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Kispályás foci
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Testépítés, kondicionálás
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Nordic walking a Margitszigeten
BLSZ Serdülő U-14 HNP 3. csoport
3
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Testépítés, kondicionálás
4
XIII. Kerületi Diákolimpia - Kispályás labdarúgó bajnokság - Tavaszi forduló - IV. korcsoport
5
B&K Mélykút - Kelen SC
6
7
8
9
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Bowling
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Kispályás foci
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Női torna
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Testépítés, kondicionálás
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Légpuska lövészet
BLSZ IV. osztály 4.csoport
Tücsöktúra a hóvirágos Hárs-hegyen
10
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Kispályás foci
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Kosárlabda
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Testépítés, kondicionálás
BLSZ Serdülő U-14 HNP 3. csoport
BLSZ Serdülő U-13 HNP Tavaszi 6. csoport
11
XIII. Kerületi Diákolimpia – Kispályás Labdarúgó Bajnokság - Tavaszi forduló - III. korcsoport
12
XIII. Kerületi Diáksport Kupa – Röplabda bajnokság - IV. korcsoport
13
14
15
16
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Bowling
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Asztalitenisz verseny
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – darts
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Kispályás foci
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Testépítés, kondicionálás
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Nordic walking a Margitszigeten
Scitec Power Challenge
BLSZ Serdülő U-14 HNP 3. csoport
17
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Testépítés, kondicionálás
18
XIII. Kerületi Diákolimpia – Kispályás Labdarúgó Bajnokság - Tavaszi forduló - II. korcsoport
19
B&K Mélykút - Fabulon SC
20
21
22
23
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Bowling
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Kispályás foci
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Női torna
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Testépítés, kondicionálás
BLSZ Serdülő U-14 HNP 3. csoport
BLSZ IV. osztály 4.csoport
24
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Kispályás foci
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Kosárlabda
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Testépítés, kondicionálás
25
XIII. Kerületi Diákolimpia – Kispályás Labdarúgó Bajnokság - Tavaszi forduló - I. korcsoport
26
XIII. Kerületi Diákolimpia – Kispályás Labdarúgó Bajnokság - Tavaszi forduló - V-VI. korcsoport
27
28
29
Óbuda Cup - ritmikus gimnasztika verseny
30
Óbuda Cup - ritmikus gimnasztika verseny
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Bowling
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Asztalitenisz
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Kispályás foci
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Ground golf
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Testépítés, kondicionálás
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Nordic walking a Margitszigeten
31
2
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Bowling verseny
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – darts verseny
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Kispályás foci
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Testépítés, kondicionálás
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Nordic walking a Margitszigeten
BLSZ Serdülő U-14 HNP 3. csoport
3
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Testépítés, kondicionálás
4
XIII. Kerületi Diákolimpia - Kispályás labdarúgó bajnokság - Tavaszi forduló - IV. korcsoport
5
B&K Mélykút - Kelen SC
9
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Bowling
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Kispályás foci
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Női torna
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Testépítés, kondicionálás
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Légpuska lövészet
BLSZ IV. osztály 4.csoport
Tücsöktúra a hóvirágos Hárs-hegyen
10
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Kispályás foci
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Kosárlabda
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Testépítés, kondicionálás
BLSZ Serdülő U-14 HNP 3. csoport
BLSZ Serdülő U-13 HNP Tavaszi 6. csoport
11
XIII. Kerületi Diákolimpia – Kispályás Labdarúgó Bajnokság - Tavaszi forduló - III. korcsoport
12
XIII. Kerületi Diáksport Kupa – Röplabda bajnokság - IV. korcsoport
16
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Bowling
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Asztalitenisz verseny
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – darts
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Kispályás foci
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Testépítés, kondicionálás
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Nordic walking a Margitszigeten
Scitec Power Challenge
BLSZ Serdülő U-14 HNP 3. csoport
17
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Testépítés, kondicionálás
18
XIII. Kerületi Diákolimpia – Kispályás Labdarúgó Bajnokság - Tavaszi forduló - II. korcsoport
19
B&K Mélykút - Fabulon SC
23
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Bowling
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Kispályás foci
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Női torna
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Testépítés, kondicionálás
BLSZ Serdülő U-14 HNP 3. csoport
BLSZ IV. osztály 4.csoport
24
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Kispályás foci
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Kosárlabda
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Testépítés, kondicionálás
25
XIII. Kerületi Diákolimpia – Kispályás Labdarúgó Bajnokság - Tavaszi forduló - I. korcsoport
26
XIII. Kerületi Diákolimpia – Kispályás Labdarúgó Bajnokság - Tavaszi forduló - V-VI. korcsoport
29
Óbuda Cup - ritmikus gimnasztika verseny
30
Óbuda Cup - ritmikus gimnasztika verseny
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Bowling
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Asztalitenisz
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Kispályás foci
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Ground golf
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Testépítés, kondicionálás
XIII. Kerületi Nyitott Hétvégék – Nordic walking a Margitszigeten
február
április
hétfő
kedd
szerda
csütörtök
péntek
szombat
vasárnap
15:00
Kézilabda edzés
ASK - A csarnok
15:00
RG edzés
ASK - B csarnok
16:30
Kézilabda edzés
ASK - B csarnok
17:30
MAX Aerobik
Újpalotai úti Sporttelep
17:30
Tollaslabda edzés
ASK - B csarnok
18:30
Floorball
ASK - A csarnok
19:00
Kézilabda edzés
ASK - B csarnok
20:00
Floorball
ASK - A csarnok
20:30
Teremlabdarúgás
ASK - B csarnok
11:00
Nyugdíjas torna
ASK
15:00
RG edzés
ASK - B csarnok
15:30
Kézilabda edzés
ASK - A csarnok
16:00
Kézilabda edzés
ASK - B csarnok
18:30
Alakreform Rubint Rékával
ASK - A csarnok
19:30
Teremlabdarúgás
ASK - B csarnok
20:30
Futsal
ASK - B csarnok
15:00
RG edzés
ASK - B csarnok
16:00
Kézilabda edzés
ASK - A csarnok
16:30
Kézilabda edzés
ASK - B csarnok
17:30
Tollaslabda edzés
ASK - B csarnok
19:00
Tollaslabda edzés
ASK - B csarnok
19:30
Kézilabda edzés
ASK - A csarnok
12:00
Nyugdíjas torna
ASK
16:00
Kézilabda edzés
ASK - A csarnok
16:00
RG edzés
ASK - B csarnok
16:00
Futsal
ASK - B csarnok
17:00
Kézilabda edzés
ASK - B csarnok
19:00
Futsal
ASK - B csarnok
19:30
Floorball
ASK - A csarnok
15:00
RG edzés
ASK - B csarnok
15:30
Kézilabda edzés
ASK - A csarnok
15:30
Futsal
ASK - B csarnok
16:30
Kézilabda edzés
ASK - B csarnok
19:00
Futsal
ASK - B csarnok
Sajnos ezen a napon nincs állandó programunk!
Sajnos ezen a napon nincs állandó programunk!
Vakáció-sziget
tenisz
Sport térkép
pálya- és terembérlés
bowling
úszás
szállás
MALB
fallabda
X
Min változtassunk?