Kedves Látogatóink!

A 484/2020. (XI. 10.) Korm. rendelet értelmében 2020. november 11-től táboraink és tanuszodáink zárva tartanak.

Az Angyalföldi Sportközpontban és az Újpalotai úti Sporttelepen megrendezésre kerülő edzéseken és mérkőzéseken kizárólag az egyesületben részt vevő igazolt sportolók és a hozzájuk tartozó edzők és játékvezetők vehetnék részt.

Az edzések és a mérkőzések zárt kapu mögött rendezhetők meg, nézők és szülők részvétele nélkül.

Egyéni bérlőket sajnálatunkra nem áll módunkban fogadni.

A további információkról folyamatosan értesíteni fogjuk Önöket honlapunkon és Facebook oldalunkon.

Bővebb információért kérjük forduljanak bizalommal színtereink kapcsolattartóihoz.

Angyalföldi Sportközpont: Divák Dávid +36 30 440 3054divakdavid@sport13.hu

Újpalotai úti Sporttelep: Deme Orsolya +36 70 199 5941demeorsolya@sport13.hu

Kérünk mindenkit, hogy saját és mások élete, egészsége védelme érdekében fokozottan tartsák be az új szabályokat!

Vigyázzunk egymásra továbbra is!

XIII. kerületi Diáksport Kupa - Lábtenisz - IV. korcsoport

 

Február 25-én a IV. korcsoportosok bizonyíthattak a XIII. kerületi Diáksport Kupa Lábtenisz versenyen.

 

A legidősebb korcsoportban induló csapatok a profi labdazsonglőröket is meghazudtolva egymással izgalmas labdameneteket játszottak, és sok esetben egy-egy bravúros megoldás döntött a pont sorsáról.
A Hegedüs Géza Általános Iskolában megrendezett versenyen 12 csapat vett részt négy iskolából.

A lábtenisz versenyen minden évben kimagaslóan szereplő házigazda csapatai idén is remek teljesítményt nyújtottak, ám nagy meglepetésre a dobogó legfelső fokára most a Pannónia „A” párosa állhatott fel. Őket követte a négy „Hegedüsös” páros, míg a pontszerző hatodik helyet a Szlovák iskola csapata vihette haza.

 

IV. korcsoport végeredménye
1. Pannónia „A” (V. Ruszlán – M. Armand)
2. Hegedüs „B” (F. Balázs – T. Máté)
3. Hegedüs “A” (A. Botond – V. Márton)
4. Hegedüs „C” (G. Csanád – H. Richárd)
5. Hegedüs „D” (Sz. Tamás – K. Olivér)
6. Szlovák (P. Kristóf – Sz. György)
6. Pannónia „B” (Cs. Marcell – P. Dominik)
8. Németh L. (M. Soma – Sz. Dániel)

 

Gratulálunk minden résztvevőnek!