XIII. kerületi Diáksport Kupa - Játékos sportversenye - I-II. korcsoport

Március 23-án az Angyalföldi Sportközpontban került megrendezésre a XIII. kerületi Diáksport Kupa Játékos sportversenye.

Az I-II. korcsoportosokból álló sportversenyen hét iskolából 10 csapat mérte össze tudását és ügyességét. A csapatoknak 6 feladatot kellett leküzdeniük, melyek közt szerepelt labdavezetés, tollasütővel való ügyeskedés, kötélhajtás, gimnasztikai labdával szlalomozás, vagy éppen „krumpli-ültetés” J. A végeredmény a versenyszámok összesített időeredményéből alakult ki, így az a csapat lett a győztes, aki a leggyorsabban teljesítette az akadályokat.

A feladatokat minden csapat lelkesen, apait-anyait beleadva teljesített, és a jó hangulatú, izgalmas versenyen volt, hogy végül csak néhány másodperc döntött.