Kedves Látogatóink!

A 484/2020. (XI. 10.) Korm. rendelet értelmében 2020. november 11-től táboraink és tanuszodáink zárva tartanak.

Az Angyalföldi Sportközpontban és az Újpalotai úti Sporttelepen megrendezésre kerülő edzéseken és mérkőzéseken kizárólag az egyesületben részt vevő igazolt sportolók és a hozzájuk tartozó edzők és játékvezetők vehetnék részt.

Az edzések és a mérkőzések zárt kapu mögött rendezhetők meg, nézők és szülők részvétele nélkül.

Egyéni bérlőket sajnálatunkra nem áll módunkban fogadni.

A további információkról folyamatosan értesíteni fogjuk Önöket honlapunkon és Facebook oldalunkon.

Bővebb információért kérjük forduljanak bizalommal színtereink kapcsolattartóihoz.

Angyalföldi Sportközpont: Divák Dávid +36 30 440 3054divakdavid@sport13.hu

Újpalotai úti Sporttelep: Deme Orsolya +36 70 199 5941demeorsolya@sport13.hu

Kérünk mindenkit, hogy saját és mások élete, egészsége védelme érdekében fokozottan tartsák be az új szabályokat!

Vigyázzunk egymásra továbbra is!

XIII. Kerületi Diáksport Kupa - bowling - III., IV., V. és VI. korcsoport

Január végén a XIII. Kerületi Diáksport Kupa egyik legnépszerűbb versenye kerület megrendezésre.

 

A III., IV., V. és VI. korcsoportosok részére kiírt egyéni bowling versenyen a 8 versenynap alatt 12 iskolából közel 300 tanuló gurított az Újpalotai úti Sporttelepen működő ATTE Bowling Centrumban.
A jó hangulatú, osztályközösséget is erősítő bowlingozás során szép számmal dőltek a bábuk.
A legeredményesebbek pedig éremdíjazásban részesültek.

 

 

Végeredmény:

III. kcs. lány

1. G. Luca (Gárdonyi) – 94
2. Z. Chen Jun Hao (Számítástechnikai) – 89
3. V. Dóra (Pannónia) – 87

III. kcs. fiú

1. N. Roland (Pannónia) – 116
2. B. Bence (Pannónia) – 102
3. D. Ali (Tomori) – 88

IV. kcs. lány

1. K. Dóra (Pannónia) – 92
2. N. Boglárka (Hunyadi) – 89
3. P. Zsófia (Hunyadi) – 84
4. A. Imola (Tomori) – 84

IV. kcs. fiú

1. N. Lajos (Pannónia) – 95
2. B. Bálint (Számítástechnikai) – 91
3. Sz. László (Tomori) – 87

V.kcs. lány

1. B. Karolina (Németh L.) – 88
2. B. Zsuzsanna (Kolping) – 65
3. Sz. Léna (Kolping) – 62

V.kcs. fiú

1. A. Balázs (Bánki) – 123
2. Sz. István (Bánki) – 118
3. P. István (Németh L.) – 112

VI.kcs. lány

1. Á. Erzsébet Viktória (Pannónia Koll.) – 98
2. P. Petra (Ady) – 89
3. D. Zsófia (Ady) – 81

VIkcs. fiú

1. M. Gábor (Pannónia Koll.) – 117
2. Zs. Mátyás (Pannónia Koll.) – 109
3. F. Krisztián (Ady) – 106

 

Gratulálunk minden résztvevőnek!