Kedves Látogatóink!

A 484/2020. (XI. 10.) Korm. rendelet értelmében 2020. november 11-től táboraink és tanuszodáink zárva tartanak.

Az Angyalföldi Sportközpontban és az Újpalotai úti Sporttelepen megrendezésre kerülő edzéseken és mérkőzéseken kizárólag az egyesületben részt vevő igazolt sportolók és a hozzájuk tartozó edzők és játékvezetők vehetnék részt.

Az edzések és a mérkőzések zárt kapu mögött rendezhetők meg, nézők és szülők részvétele nélkül.

Egyéni bérlőket sajnálatunkra nem áll módunkban fogadni.

A további információkról folyamatosan értesíteni fogjuk Önöket honlapunkon és Facebook oldalunkon.

Bővebb információért kérjük forduljanak bizalommal színtereink kapcsolattartóihoz.

Angyalföldi Sportközpont: Divák Dávid +36 30 440 3054divakdavid@sport13.hu

Újpalotai úti Sporttelep: Deme Orsolya +36 70 199 5941demeorsolya@sport13.hu

Kérünk mindenkit, hogy saját és mások élete, egészsége védelme érdekében fokozottan tartsák be az új szabályokat!

Vigyázzunk egymásra továbbra is!

XIII. kerületi Diáksport Kupa - asztalitenisz

 

 

Október 18-án rendezték meg az Ady Endre Gimnáziumban a XIII. kerületi Diáksport Kupa asztalitenisz versenyét.

 

A lányok versenyében mindhárom korcsoportban körmérkőzéses lebonyolításban dőlt el az első három hely sorsa.
A fiúk mezőnyében mindenhol először csoportmérkőzéseket játszottak a versenyzők, majd a csoportok legjobbjai között jöhetett az egyenes kieséses szakasz.
A jó hangulat mellett sportszerű játékosok, izgalmas párharcok, színvonalas mérkőzések jellemezték a versenyt, amin a négy korcsoportból közel 50 tanuló vett részt.

Gratulálunk minden résztvevőnek!

 

III. kcs. lány végeredmény
1. helyezett – L. Olive (Gárdonyi)
2. helyezett – M. Luca (Pannónia)
3. helyezett – Sz. Aliz (Pannónia)

III. kcs. fiú végeredmény
1. helyezett – K. Domonkos (Hegedüs)
2. helyezett – T. Tóbiás (Hegedüs)
3. helyezett – H. Örs (Pannónia)

IV. kcs. lány végeredmény
1. helyezett – K. Viktória (Pannónia)
2. helyezett – V. Fanni (Pannónia)
3. helyezett – Z. Henrietta (Pannónia)

IV. kcs. fiú végeredmény
1. helyezett – Sz. Szilárd (Gárdonyi)
2. helyezett – O. Csaba (Hegedüs)
3. helyezett – H. Richárd (Gárdonyi)

 

V-VI. kcs. lány végeredmény
1. helyezett – Sz. Szilvia (Ady)
2. helyezett – T. Krisztina (Pannónia Kollégium)
3. helyezett – H. Melani (Pannónia Kollégium)

 

V-VI. kcs. fiú végeredmény
1. helyezett – B. Marcell (Pannónia Kollégium)
2. helyezett – M. Gábor (Pannónia Kollégium)
3. helyezett – J. Dávid (Bánki)