Kedves Látogatóink!

Magyarország Kormányának, és a tulajdonos Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat döntése alapján, a kialakult vírushelyzetre való tekintettel 2020.03.13., péntek 14.00-tól sport színtereinket határozatlan időre BEZÁRTUK!!!  

Május 29-től ÚJRANYITNAK EGYES TELEPHELYEINK! A nyitó telephelyekről és a megtartott korlátozásokról itt olvashatnak részletesen: Május 29-től újra nyitnak egyes telephelyeink!

 

Érdeklődni elsődlegesen elektronikusan az info@sport13.hu e-mail címen lehet.

 

Megértésüket köszönjük!

XIII. kerületi Diáksport Kupa - asztalitenisz

 

 

Október 18-án rendezték meg az Ady Endre Gimnáziumban a XIII. kerületi Diáksport Kupa asztalitenisz versenyét.

 

A lányok versenyében mindhárom korcsoportban körmérkőzéses lebonyolításban dőlt el az első három hely sorsa.
A fiúk mezőnyében mindenhol először csoportmérkőzéseket játszottak a versenyzők, majd a csoportok legjobbjai között jöhetett az egyenes kieséses szakasz.
A jó hangulat mellett sportszerű játékosok, izgalmas párharcok, színvonalas mérkőzések jellemezték a versenyt, amin a négy korcsoportból közel 50 tanuló vett részt.

Gratulálunk minden résztvevőnek!

 

III. kcs. lány végeredmény
1. helyezett – L. Olive (Gárdonyi)
2. helyezett – M. Luca (Pannónia)
3. helyezett – Sz. Aliz (Pannónia)

III. kcs. fiú végeredmény
1. helyezett – K. Domonkos (Hegedüs)
2. helyezett – T. Tóbiás (Hegedüs)
3. helyezett – H. Örs (Pannónia)

IV. kcs. lány végeredmény
1. helyezett – K. Viktória (Pannónia)
2. helyezett – V. Fanni (Pannónia)
3. helyezett – Z. Henrietta (Pannónia)

IV. kcs. fiú végeredmény
1. helyezett – Sz. Szilárd (Gárdonyi)
2. helyezett – O. Csaba (Hegedüs)
3. helyezett – H. Richárd (Gárdonyi)

 

V-VI. kcs. lány végeredmény
1. helyezett – Sz. Szilvia (Ady)
2. helyezett – T. Krisztina (Pannónia Kollégium)
3. helyezett – H. Melani (Pannónia Kollégium)

 

V-VI. kcs. fiú végeredmény
1. helyezett – B. Marcell (Pannónia Kollégium)
2. helyezett – M. Gábor (Pannónia Kollégium)
3. helyezett – J. Dávid (Bánki)