Kedves Látogatóink!

A 484/2020. (XI. 10.) Korm. rendelet értelmében 2020. november 11-től táboraink és tanuszodáink zárva tartanak.

Az Angyalföldi Sportközpontban és az Újpalotai úti Sporttelepen megrendezésre kerülő edzéseken és mérkőzéseken kizárólag az egyesületben részt vevő igazolt sportolók és a hozzájuk tartozó edzők és játékvezetők vehetnék részt.

Az edzések és a mérkőzések zárt kapu mögött rendezhetők meg, nézők és szülők részvétele nélkül.

Egyéni bérlőket sajnálatunkra nem áll módunkban fogadni.

A további információkról folyamatosan értesíteni fogjuk Önöket honlapunkon és Facebook oldalunkon.

Bővebb információért kérjük forduljanak bizalommal színtereink kapcsolattartóihoz.

Angyalföldi Sportközpont: Divák Dávid +36 30 440 3054divakdavid@sport13.hu

Újpalotai úti Sporttelep: Deme Orsolya +36 70 199 5941demeorsolya@sport13.hu

Kérünk mindenkit, hogy saját és mások élete, egészsége védelme érdekében fokozottan tartsák be az új szabályokat!

Vigyázzunk egymásra továbbra is!

Diákolimpia - Kispályás labdarúgó Kupa - III. korcsoport

 

Március 19-én a zord hideg és a télies idő sem állhatta útját a III. korcsoportosoknak, akik a XIII. kerületi Diákolimpia Kispályás labdarúgó Kupa tavaszi fordulójának mérkőzéseit játszották le az Újpalotai úti Sporttelepen.

A gyerekek és tanáraik is felkészültek az időjárás viszontagságaira: sokan melegítőben, kesztyűben, sapkában léptek pályára.

A csapatok a selejtezőben három csoportban körmérkőzést játszottak egymással, majd a csoportok első helyezettjei szintén körmérkőzéssel döntötték el a forduló 1-3. helyét.
A csoport másodikak a 4-6., míg a csoportok harmadik helyezettjei a 7-9. helyért küzdöttek.

A bajnokság végeredményét a megszokott módon az őszi és a tavaszi helyezések együttesen döntötték el.
A kerületi győztes végül – az ősszel a 2., tavasszal az 1. helyen végző – Németh László Gimnázium lett.
A második helyen a Hegedüs Géza Általános Iskola „A” csapata, a harmadik helyen pedig a Pannónia Általános Iskola csapata végzett.

III. korcsoport összetett végeredménye:

1. Németh L.
2. Hegedüs „A”
3. Pannónia
4. Tomori
5. Gárdonyi
6. Hegedüs „B”
7. Szlovák
8. Eötvös
9. Gyöngyösi
10. Vizafogó
11. Herman

 

Gratulálunk minden résztvevőnek, és sok sikert kívánunk a budapesti fordulóra!

Március 21-én, szerdán a II. korcsoportosoké lesz a főszerep.