Diákolimpia - Kispályás Labdarúgó Kupa - I. korcsoport

A tavaszi szünetet követően április 9-én, hétfőn ismét megtelt az Újpalotai úti Sporttelep lelkes és elszánt iskolás csapatokkal.

A XIII. kerületi Diákolimpia Kispályás Labdarúgó Kupa tavaszi fordulóját most az I. korcsoportosoknak rendezték meg, ahol kilenc csapat képviseltette magát.

A verőfényes napsütés végre kedvezett a legkisebbeknek, és a mérkőzésekre kilátogató nézőknek.

A tavaszi fordulóban a csoportmeccseket követően megismétlődött az 1-3. és a 4-6. helyekért az őszi összecsapás, így még izgalmasabbnak és szorosabbnak ígérkezett a bajnokság végkimenetele. Itt is a tavaszi és az őszi forduló együttes eredménye döntötte el, ki lesz a kerületi bajnok. A győztes végül – ősszel az első, tavasszal a második helyen végző – Pannónia Általános Iskola lett. A második helyen a Tomori Pál Általános Iskola, a harmadik helyen pedig a Számítástechnikai Általános Iskola csapata végzett.